Zimowa aura wzbudza w Tobie tęsknotę za latem? Pomyśl o wakacjach już dziś☺. Co zrobić, aby były udane? Masz jakiś pomysł? Zobaczyć jakieś ciekawe miejsce? Odkryć nieznane szlaki wśród dzikiej przyrody? Poznać nowych ludzi, z którymi będzie tak fajnie, że całą grupą będzie się spotykać jeszcze długo po wakacjach? Odnaleźć swoją nową pasję – taneczną, sportową, artystyczną? Dobrze się bawić i korzystać z każdej chwili? Jeśli chcesz, aby takie były Twoje wakacje, mamy dla Ciebie propozycję wyjazdu w Góry Opawskie na samym początku wakacji! Czas od 1 do 10 lipca spędzimy na spotkaniach w małych grupach biblijnych, interesujących warsztatach, pasjonujących pracowniach (na których można rozwijać swoje talenty lub dopiero je rozpoznawać☺), radosnych zabawach i wspólnych wędrówkach. Będzie więc różnorodnie, aktywnie i ciekawie☺. Nasz wyjazd jest też dobrą okazją do wzajemnego poznawania się i znajdowania przyjaźni na całe życie.

Zapraszamy na OBÓZ LETNI w Górach Opawskich!

Termin: 01-10.07.2022

Koszt obozu: 850 zł. Cena zawiera opłatę za:

– zakwaterowanie w DWD Maja w Jarnołtówku
– całodzienne wyżywienie,
– dojazd,
– ubezpieczenie,
– opiekę kadry,
– materiały.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez przygotowanych i doświadczonych wychowawców z uprawnieniami, którzy za swoją pracę na obozie nie pobierają żadnego wynagrodzenia. Są to osoby pragnące podzielić się swoimi życiowymi pasjami oraz wiarą. Obóz jest zarejestrowany w Kuratorium.

Obóz jest organizowany i prowadzony przez członków Wspólnoty Natanael w ramach Projektu Revo oraz pod patronatem parafii pw. Najświętszej Bogarodzicy Maryi na os. Stare Żegrze.

W sprawie zgłoszeń prosimy o kontakt z organizatorem – dane kontaktowe dostępne na karcie zgłoszeniowej (do pobrania poniżej).